Organizační informace

Jezdecký klub ve školním roce 2017/2018

Jezdecký klub No Limits je určen pro děti i dospělé od 6-ti let. Výuka probíhá v pondělí, úterý, středu a pátek od 14 do 17 hod.
Docházka do klubu je 1 x týdně v den, na který jste zapsáni,  členové od 10-let výše se účastní jarní a podzimní brigády (termín bude upřesněn, pravidelné víkendové služby probíhat nebudou).

Součástí docházky je lekce jezdectví, výuka teorie a pracovní činnost kolem koní.

K dispozici je nově zrekonstruovaná klubovna a šatna, pro ježdění pak písková venkovní jízdárna a kruhová jízdárna.

Členské poplatky pro děti od 10-ti let (ročníky 2007 a starší):

5000,- Kč (září – červen)

Členské poplatky pro děti do 10-ti let (ročníky 2008 - 2011)

7000,- Kč (září-červen)

Platbu zasílejte na účet JK: Poštovní spořitelna 266078390/0300, do poznámky uveďte prosím jméno dítěte a “ Poplatek JK“.

Jak se přihlásit?

V sekci Dokumenty naleznete přihlášku do JK, tu prosím vyplňte, podepište a naskenovanou (nebo vyfocenou) zašlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Emailem nebo telefonicky Vám potvrdíme přijetí přihlášky, členský poplatek uhraďte nejpozději do 15.9.2017. Zaplacením členského poplatku máte závazně rezervováno místo v JK.

Zmeškané hodiny nenahrazujeme, pouze pokud by bylo dítě dlouhodobě nemocné, budeme to řešit individuálně.
O prázdninách a státních svátcích výuka neprobíhá.

Výuka začíná v pondělí 25.9. 2017 a končí v pátek 15.6. 2018.

Výuku provádějí zkušení a školení instruktoři.

JK No Limits je subjektem ČJF (České jezdecké federace)

Instruktoři:

Pondělí: Pavlína Rejzková

Úterý: Kateřina Jirešová

Středa: Pavlína Rejzková

Pátek: Hana Hajšmanová

Aktuální volná místa (max. 8 ):

Pondělí: 3

Úterý: OBSAZENO

Středa: 3

Pátek: 7

Co by mělo mít dítě s sebou na výcvik:

• pevnou uzavřenou obuv s hladkou podrážkou
  • přilbu se tříbodovým úchytem (může být i cyklistická)
  • pohodlné, úzké kalhoty (nejlépe jezdecké s celokoženým sedem), ostatní oblečení dle počasí, zápisníček, psací potřeby.

Pokud máte jakékoli další dotazy, rádi Vám je zodpovíme na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   nebo tel.: 734 637 066 (Pavlína Rejzková)