Organizační informace

Příjezd a odjezd

Sraz všech účastníků příměstských táborů vždy ráno v 8:00 na farmě No Limits, viz. mapka. (doplnit odkaz na mapku)
Konec je v 16:00. Děti si vyzvedávejte opět na farmě.
Tyto časy se snažte prosím dodržovat.

Stravování

V rámci tábora jsou zajištěny pouze obědy, svačiny si děti zajišťují sami.
Čtvrtek bude opékání buřtů, stezka odvahy a přespání v našem tee pee nebo klubovně JK. Bude upřesněno vedoucími v průběhu tábora dle počasí a zájmu dětí. S sebou si děti přinesou: spacák, karimatku, polštářek, přezůvky, pyžamo, zubní kartáček a pastu, snídani a svačinu na další den. Je možné účastnit se pouze táboráku nebo stezky odvahy a odvézt děti na noc domů. Účast rodičů při táboráku možná a vítaná :-).

Povinné dokumenty

V den zahájení táborů je potřeba odevzdat vedoucím podepsaný doklad o zdravotní způsobilosti ne starší než 1 den (ke stažení zde na stránkách v sekci Dokumenty), okopírovanou kartičku zdravotní pojišťovny dítěte a zaplacený tábor v plné výši.

S sebou:

Indiáni a farmáři:

Náhradní oblečení (kompletní), plná obuv, náhradní obuv, holinky, pláštěnka, láhev na pití, ešus a lžíce (příp. plastový talířek)
Na čtvrteční přespání spacák, karimatku, polštářek, kartáček na zuby a pastu, pyžamo, buřty na opékání a snídaně na další den

Koňáci:

Helmu (stačí i cyklistická), dlouhé přiléhavé kalhoty, obuv s hladkou podrážkou na ježdění, holinky, náhradní obuv i oblečení, láhev na pití, papír a tužku, ešus a lžíce (příp. plastový talířek). Na čtvrteční přespání spacák, karimatku, polštářek, kartáček na zuby a pastu a snídani